Don Reginald

don_reginald
Member Since: 14 Jan 2013
Location: Milan, Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 31% Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Rated 26 Jan 2015
82 63% Big Hero 6 (2014) - Rated 26 Jan 2015
98 99% Whiplash (2014) - Rated 26 Jan 2015
69 16% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 22 Nov 2014
81 58% Interstellar (2014) - Rated 22 Nov 2014
68 13% Il Ragazzo di campagna (1984) - Rated 22 Nov 2014
77 39% The Great Game (2010) - Rated 22 Nov 2014
76 36% The Blind Banker (2010) - Rated 22 Nov 2014
82 63% A Scandal in Belgravia (2012) - Rated 22 Nov 2014
73 23% The Hounds of Baskerville (2012) - Rated 22 Nov 2014