DontAsk

dontask
Film Freak - 828 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2019
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 04 Jan 2019
90 88% Jacob's Ladder (1990) - Rated 04 Jan 2019
60 17% It (1990) - Rated 04 Jan 2019
80 65% The Hunt for Red October (1990) - Rated 04 Jan 2019
80 65% Home Alone (1990) - Rated 04 Jan 2019
90 88% Goodfellas (1990) - Rated 04 Jan 2019
80 65% Ghost (1990) - Rated 04 Jan 2019
80 65% Edward Scissorhands (1990) - Rated 04 Jan 2019
70 38% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 04 Jan 2019
80 65% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 04 Jan 2019