DosTsiempo

dostsiempo
Movie Buff - 268 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2010
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 79% Faust (1994) - Rated 18 Jan 2012
77 51% Full Treatment (2010) - Rated 18 Jan 2012
80 61% Happenstance (2000) - Rated 18 Jan 2012
83 72% The Wicker Man (1973) - Rated 14 Jan 2012
87 84% Blue Velvet (1986) - Rated 15 Dec 2011
74 43% The Grandmother (1970) - Rated 15 Dec 2011
80 61% Lost Highway (1997) - Rated 15 Dec 2011
90 92% Mulholland Drive (2001) - Rated 15 Dec 2011
73 42% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 07 Nov 2011
70 38% Betty Blue (1986) - Rated 28 Oct 2011