Dougie1787

dougie1787
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 1% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 29 Mar 2018
89 69% Tomb Raider (2018) - Rated 29 Mar 2018
87 54% Hercules (1997) - Rated 28 Feb 2018
87 54% 101 Dalmatians (1961) - Rated 28 Feb 2018
80 20% Cinderella (1950) - Rated 28 Feb 2018
90 77% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 28 Feb 2018
80 20% The Princess and the Frog (2009) - Rated 28 Feb 2018
88 62% Pocahontas (1995) - Rated 28 Feb 2018
90 77% Peter Pan (1953) - Rated 28 Feb 2018
80 20% Lilo & Stitch (2002) - Rated 28 Feb 2018