Doussy

doussy
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 23 May 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 1% Call Me by Your Name (2017) - Rated 26 Nov 2018
91 65% Hereditary (2018) - Rated 25 Jul 2018
100 94% The Florida Project (2017) - Rated 06 May 2018
63 8% Lucy (2014) - Rated 18 Mar 2018
65 10% Source Code (2011) - Rated 18 Mar 2018
100 94% Columbus (2017) - Rated 18 Mar 2018
96 82% Moonlight (2016) - Rated 01 Mar 2018
85 34% Dogtooth (2009) - Rated 16 Feb 2018
64 8% Memento (2001) - Rated 16 Feb 2018
96 82% Get Out (2017) - Rated 16 Feb 2018