Doze4

doze4
Movie Buff - 364 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% A Few Good Men (1992) - Rated 16 Oct 2014
82 78% The Hangover (2009) - Rated 16 Oct 2014
65 7% Supercop (1992) - Rated 16 Oct 2014
70 20% Richie Rich (1994) - Rated 16 Oct 2014
75 34% Bloodsport (1988) - Rated 16 Oct 2014
76 41% That Thing You Do! (1996) - Rated 16 Oct 2014
77 46% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 16 Oct 2014
72 27% The Mighty Ducks (1992) - Rated 16 Oct 2014
67 10% Scream 3 (2000) - Rated 16 Oct 2014
78 51% Space Jam (1996) - Rated 16 Oct 2014