Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Dqlb0s

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 18, 2018

more Recent Ratings
90 90% Memories of Murder (2003) - Nov 18, 2018
80 75% Two Weeks Notice (2002) - Nov 18, 2018
25% Bolt (2008) - Nov 18, 2018
25% Tombstone (1993) - Nov 18, 2018
40 65% The Great Gatsby (2013) - Nov 18, 2018
10 55% Deep Blue Sea (1999) - Nov 18, 2018
25% Hancock (2008) - Nov 18, 2018
25% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Nov 18, 2018
90 90% Trainspotting (1996) - Nov 18, 2018
25% The Dark Knight (2008) - Nov 18, 2018