Dquinn94

dquinn94
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2014
Location: Down, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 19% Knowing (2009) - Rated 11 Sep 2014
40 32% Anger Management (2003) - Rated 04 Sep 2014
50 39% Green Street Hooligans (2005) - Rated 04 Sep 2014
60 46% Irresistible (2006) - Rated 22 Aug 2014
85 94% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 22 Aug 2014
10 4% The Eagle (2011) - Rated 11 Aug 2014
25 19% I Love You, Man (2009) - Rated 11 Aug 2014
70 58% White Men Can't Jump (1992) - Rated 11 Aug 2014
75 68% Limitless (2011) - Rated 30 Jul 2014
80 83% Shutter Island (2010) - Rated 17 Jul 2014