DrDuwwa

drduwwa
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 11 Feb 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: woooooooooooooooooooooosh

more Recent Ratings

70 60% The Meg (2018) - Rated 11 Feb 2019
20 15% The Wild Thornberrys Movie (2002) - Rated 11 Feb 2019
40 36% Thor: The Dark World (2013) - Rated 11 Feb 2019
80 78% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 11 Feb 2019
70 60% Thor (2011) - Rated 11 Feb 2019
80 78% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 11 Feb 2019
60 48% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 11 Feb 2019
80 78% The Avengers (2012) - Rated 11 Feb 2019
40 36% Iron Man 3 (2013) - Rated 11 Feb 2019
20 15% Iron Man 2 (2010) - Rated 11 Feb 2019