Dr.EK

drek_ii
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2012
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 37% Davitelj protiv davitelja (1984) - Rated 26 Jul 2012
84 70% Breaking the Waves (1996) - Rated 25 Jul 2012
84 70% 3-Iron (2004) - Rated 25 Jul 2012
83 54% Stalker (1979) - Rated 25 Jul 2012
87 87% The Decalogue (1989) - Rated 25 Jul 2012
77 20% La Haine (1995) - Rated 25 Jul 2012
35 4% Prometheus (2012) - Rated 25 Jul 2012
84 70% Tekkonkinkreet (2006) - Rated 25 Jul 2012
72 12% Short Cuts (1993) - Rated 25 Jul 2012
82 45% 12 Angry Men (1957) - Rated 25 Jul 2012