DrJanItor

Movie Buff - 339 Film Ratings
Member Since: Jan 18, 2020
Check out DrJanItor's...
80 74% | Dallas Buyers Club (2013) - Jan 20, 2021 |
73 51% | The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Jan 20, 2021 |
65 28% | The Green Butchers (2003) - Jan 20, 2021 |
77 62% | Easy A (2010) - Jan 20, 2021 |
53 8% | The Goldfinch (2019) - Jan 12, 2021 |
70 41% | Avatar (2009) - Jan 12, 2021 |
72 46% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Jan 02, 2021 |
90 98% | Arrival (2016) - Jan 02, 2021 |
78 68% | Soul (2020) - Jan 02, 2021 |
75 56% | The Raid: Redemption (2012) - Jan 02, 2021 |