DrKirth

drkirth
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Paycheck (2003) - Rated 15 Mar 2012
65 19% Mars Attacks! (1996) - Rated 15 Mar 2012
70 31% Tremors (1990) - Rated 15 Mar 2012
70 31% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 15 Mar 2012
70 31% Contact (1997) - Rated 15 Mar 2012
70 31% Equilibrium (2002) - Rated 15 Mar 2012
90 88% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 15 Mar 2012
80 55% Jurassic Park (1993) - Rated 15 Mar 2012
85 73% Batman (1989) - Rated 15 Mar 2012
60 8% Doom (2005) - Rated 15 Mar 2012