DrPlonk

drplonk
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 69% Sin City (2005) - Rated 13 Jul 2016
92 63% Interstellar (2014) - Rated 13 Jul 2016
96 95% Hot Fuzz (2007) - Rated 13 Jul 2016
90 54% The World's End (2013) - Rated 13 Jul 2016
88 44% Man Up (2015) - Rated 13 Jul 2016
95 83% Shaun of the Dead (2004) - Rated 13 Jul 2016
90 54% Idiot Box (1996) - Rated 13 Jul 2016
96 95% Animal Kingdom (2010) - Rated 13 Jul 2016
95 83% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 13 Jul 2016
95 83% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Jul 2016