Dr. Fleming

dr_fleming
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2015
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 38% Maps to the Stars (2014) - Rated 20 May 2015
80 72% Citizenfour (2014) - Rated 20 May 2015
60 38% Girlhood (2014) - Rated 20 May 2015
60 38% Lost River (2015) - Rated 20 May 2015
80 72% Wrestling Isn't Wrestling (2015) - Rated 20 May 2015
80 72% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 20 May 2015
80 72% Four Lions (2010) - Rated 16 Mar 2015
50 18% The Three Musketeers (2011) - Rated 16 Mar 2015
50 18% Dreamcatcher (2003) - Rated 16 Mar 2015
70 54% Two Days, One Night (2014) - Rated 16 Mar 2015