Dr. Legend

dr_legend
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2022
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 10 Apr 2022
80 64% The Hunt (2012) - Rated 10 Apr 2022
80 64% Fight Club (1999) - Rated 10 Apr 2022
80 64% Ash vs. Evil Dead (2015) - Rated 10 Apr 2022
75 40% Evil Dead II (1987) - Rated 10 Apr 2022
55 6% The Ritual (2017) - Rated 10 Apr 2022
35 0% Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul (2017) - Rated 10 Apr 2022
65 16% Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) - Rated 10 Apr 2022
70 26% Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) - Rated 10 Apr 2022
65 16% Diary of a Wimpy Kid (2010) - Rated 10 Apr 2022