DragonsDown

dragonsdown
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 99% Thelma & Louise (1991) - Rated 10 Apr 2017
80 58% Se7en (1995) - Rated 10 Apr 2017
80 58% 12 Monkeys (1995) - Rated 10 Apr 2017
80 58% Troy (2004) - Rated 10 Apr 2017
79 41% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 10 Apr 2017
79 41% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 10 Apr 2017
85 86% Fight Club (1999) - Rated 10 Apr 2017
80 58% Circle (2015) - Rated 10 Apr 2017
80 58% The Martian (2015) - Rated 10 Apr 2017
85 86% The Matrix (1999) - Rated 10 Apr 2017