Drakkas

drakkas
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 85% The Truman Show (1998) - Rated 17 Nov 2011
100 85% Neseli günler (1978) - Rated 17 Nov 2011
85 48% The Simpsons Movie (2007) - Rated 17 Nov 2011
95 64% Pulp Fiction (1994) - Rated 17 Nov 2011
100 85% Inception (2010) - Rated 17 Nov 2011
95 64% American History X (1998) - Rated 17 Nov 2011
75 29% Gladiator (2000) - Rated 17 Nov 2011
95 64% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 17 Nov 2011
75 29% American Beauty (1999) - Rated 17 Nov 2011
65 16% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 17 Nov 2011