Drakula

drakula
Film Freak - 856 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Prionailurus bengalensis

more Recent Ratings

98 62% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 05 Jul 2018
12 8% The Workshop (2017) - Rated 05 Jul 2018
1% Thoroughbreds (2018) - Rated 20 Jun 2018
95 50% Lady Bird (2017) - Rated 19 Jun 2018
95 50% Safe (2018) - Rated 19 Jun 2018
77 22% Wildling (2018) - Rated 19 Jun 2018
78 23% The Alienist (2018) - Rated 19 Jun 2018
79 25% Marrowbone (2018) - Rated 19 Jun 2018
78 23% Unsane (2018) - Rated 19 Jun 2018
79 25% A Quiet Place (2018) - Rated 19 Jun 2018