We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Drennalin

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Mar 23, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
86 65% The Skeleton Key (2005) - Apr 01, 2020
"A good watch. It’s not boring."
90 84% Chloe (2010) - Apr 01, 2020
"Liked this film. It keeps your attention and you guessing a bit."
86 65% Galaxy Quest (1999) - Apr 01, 2020
"If you haven’t seen it it’s a fun watch with plenty of laughs."
86 65% Dream House (2011) - Apr 01, 2020
"This slow burner is a fun twisty ride with great acting."
35 4% Jumanji: The Next Level (2019) - Mar 28, 2020
"I find it hard to believe that Hollywood can still produce crap like this. Make another superhero movie. That will help. Lol"
45 11% Dune (1984) - Mar 28, 2020
"Read the books. The movie doesn’t do it"
90 84% Diabolique (1996) - Mar 25, 2020
"A good watch if you’re social distancing."
60 15% The Seventh Sign (1988) - Mar 23, 2020
35 4% Sweet Home Alabama (2002) - Mar 23, 2020
85 50% The Maltese Falcon (1941) - Mar 23, 2020