Dridri

dridri
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2022
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

57 15% Arrow (2012) - Rated 27 Apr 2022
55 5% The Leftovers (2014) - Rated 27 Apr 2022
85 80% Sherlock (2010) - Rated 27 Apr 2022
75 50% Breaking Bad (2008) - Rated 27 Apr 2022
65 35% The Witcher (2019) - Rated 27 Apr 2022
95 95% Arcane (2021) - Rated 27 Apr 2022
60 25% Dexter (2006) - Rated 27 Apr 2022
75 50% Westworld (2016) - Rated 27 Apr 2022
85 80% House of Cards (2013) - Rated 27 Apr 2022
80 65% Game of Thrones (2011) - Rated 27 Apr 2022