Droogybat

droogybat
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Miserable sod

more Recent Ratings

90 26% Synecdoche, New York (2008) - Rated 19 Jul 2019
100 81% Freaks and Geeks (1999) - Rated 19 Jul 2019
100 81% Killing Eve (2018) - Rated 19 Jul 2019
100 81% The Princess Bride (1987) - Rated 19 Jul 2019
100 81% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 19 Jul 2019
100 81% The End of the F***ing World (2017) - Rated 19 Jul 2019
100 81% Skins (2007) - Rated 19 Jul 2019
100 81% Buffy the Vampire Slayer (1997) - Rated 19 Jul 2019
89 23% Bad Taste (1987) - Rated 19 Jul 2019
99 50% Adult World (2014) - Rated 12 Jul 2019