Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Drubuu

Movie Buff - 115 Film Ratings

Member Since: Mar 19, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
10 97% Euphoria (2019) - Apr 04, 2021
82% Never Have I Ever (2020) - Apr 04, 2021
82% Lucy (2014) - Apr 13, 2020
56% Godzilla (2014) - Apr 13, 2020
56% Gladiator (2000) - Apr 13, 2020
9% Suspiria (1977) - Apr 13, 2020
32% Hereditary (2018) - Apr 13, 2020
56% The Lego Movie (2014) - Apr 08, 2020
56% Big Hero 6 (2014) - Apr 08, 2020
16% Erin Brockovich (2000) - Apr 08, 2020