Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DrulFe

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 6, 2018

more Recent Ratings
95 % 8 Mile (2002) - Aug 06, 2018
100 % Sling Blade (1996) - Aug 06, 2018
90 % Seabiscuit (2003) - Aug 06, 2018
90 % Into the Wild (2007) - Aug 06, 2018
100 % The Shawshank Redemption (1994) - Aug 06, 2018
95 % The Fugitive (1993) - Aug 06, 2018
95 % The Hunger Games (2012) - Aug 06, 2018
90 % Showgirls (1995) - Aug 06, 2018
90 % Point Break (1991) - Aug 06, 2018
85 % Quantum of Solace (2008) - Aug 06, 2018