Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DtoXZF

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2019

more Recent Ratings
100 79% The Handmaid's Tale (2017) - Apr 28, 2019
100 79% My Neighbor Totoro (1988) - Apr 28, 2019
20 4% Mulholland Drive (2001) - Apr 28, 2019
100 79% Anne (2017) - Apr 28, 2019
85 20% 11.22.63 (2016) - Apr 28, 2019
95 50% Gravity (2013) - Apr 28, 2019
100 79% Interstellar (2014) - Apr 28, 2019
100 79% The Others (2001) - Apr 28, 2019
90 33% This Beautiful Fantastic (2016) - Apr 28, 2019
90 33% Captain Fantastic (2016) - Apr 28, 2019