Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Dubuc

Movie Buff - 201 Film Ratings

Member Since: Apr 8, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
96 93% The Simpsons (1989) - Apr 20, 2019
100 99% Family Guy (1999) - Apr 20, 2019
79 47% Napoleon Dynamite (2012) - Apr 20, 2019
95 88% Napoleon Dynamite (2004) - Apr 20, 2019
83 61% The World's End (2013) - Apr 20, 2019
95 88% Shaun of the Dead (2004) - Apr 20, 2019
80 52% The Place Beyond the Pines (2013) - Apr 20, 2019
94 86% Blue Valentine (2010) - Apr 20, 2019
88 73% Before Midnight (2013) - Apr 20, 2019
86 67% Before Sunset (2004) - Apr 20, 2019