Dude90

dude90
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 72% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 15 Apr 2016
95 94% Full Metal Jacket (1987) - Rated 15 Apr 2016
90 72% Pulp Fiction (1994) - Rated 15 Apr 2016
90 72% Léon: The Professional (1994) - Rated 15 Apr 2016
95 94% Fight Club (1999) - Rated 15 Apr 2016
85 48% Super Troopers (2002) - Rated 15 Apr 2016
95 94% Burn After Reading (2008) - Rated 15 Apr 2016
75 24% S.W.A.T. (2003) - Rated 15 Apr 2016
70 11% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 15 Apr 2016
70 11% Charlie's Angels (2000) - Rated 15 Apr 2016