Duke987

duke987
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2021
Location: Fargo, North Dakota, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 51% The Menu (2022) - Rated 06 Feb 2023
55 25% Vengeance (2022) - Rated 06 Feb 2023
75 65% Good Luck to You, Leo Grande (2022) - Rated 06 Feb 2023
75 65% Bullet Train (2022) - Rated 16 Jan 2023
60 32% 3 Idiots (2009) - Rated 01 May 2022
50 18% La La Land (2016) - Rated 01 May 2022
70 51% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 01 May 2022
78 78% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 28 Feb 2022
80 85% Sin City (2005) - Rated 27 Feb 2022
77 75% Dune (2021) - Rated 11 Feb 2022