Dukedawg

dukedawg
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 66% Hotel Rwanda (2004) - Rated 12 Aug 2016
75 56% Alien (1979) - Rated 12 Aug 2016
85 74% The Witch (2016) - Rated 23 May 2016
85 74% Deadpool (2016) - Rated 23 May 2016
90 87% Disturbia (2007) - Rated 23 Apr 2016
90 87% Vanilla Sky (2001) - Rated 23 Apr 2016
90 87% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Apr 2016
68 33% Zodiac (2007) - Rated 23 Apr 2016
65 26% What Women Want (2000) - Rated 23 Apr 2016
90 87% Batman Returns (1992) - Rated 23 Apr 2016