Dunoa

dunoa
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 59% John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019) - Rated 18 Jan 2020
70 21% It Chapter Two (2019) - Rated 18 Jan 2020
85 59% Devilman: Crybaby (2018) - Rated 18 Jan 2020
89 90% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 18 Jan 2020
89 90% Master of None (2015) - Rated 18 Jan 2020
86 75% The Shining (1980) - Rated 18 Jan 2020
89 90% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 18 Jan 2020
76 37% Jurassic World (2015) - Rated 18 Jan 2020
86 75% Pacific Rim (2013) - Rated 18 Jan 2020
64 15% Kick-Ass (2010) - Rated 18 Jan 2020