DurbinFan

durbinfan
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 07 May 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% Secondhand Lions (2003) - Rated 07 May 2013
85 52% Bringing Up Baby (1938) - Rated 07 May 2013
90 71% The Philadelphia Story (1940) - Rated 07 May 2013
90 71% His Girl Friday (1940) - Rated 07 May 2013
90 71% Arsenic and Old Lace (1944) - Rated 07 May 2013
80 41% Operation Petticoat (1959) - Rated 07 May 2013
87 58% Father Goose (1964) - Rated 07 May 2013
90 71% Walk Don't Run (1966) - Rated 07 May 2013
85 52% The Great Race (1965) - Rated 07 May 2013
92 82% What's Up, Doc? (1972) - Rated 07 May 2013