Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
DvATtY

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jun 30, 2020

more Recent Ratings
80 37% Thor: Ragnarok (2017) - Jun 30, 2020
70 29% Weird Science (1985) - Jun 30, 2020
100 83% Casablanca (1942) - Jun 30, 2020
30 12% X-Men: Dark Phoenix (2019) - Jun 30, 2020
90 50% Fantastic Mr. Fox (2009) - Jun 30, 2020
100 83% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jun 30, 2020
90 50% Apocalypse Now (1979) - Jun 30, 2020
20 4% The Deer Hunter (1978) - Jun 30, 2020
50 20% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jun 30, 2020
100 83% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jun 30, 2020