DyerWolf

dyerwolf
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 62% Suicide Squad (2016) - Rated 24 Sep 2016
79 41% The Hurricane (1999) - Rated 24 Sep 2016
76 32% Behind the Candelabra (2013) - Rated 24 Sep 2016
78 35% Casino (1995) - Rated 24 Sep 2016
67 19% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 24 Sep 2016
79 41% The Godfather (1972) - Rated 24 Sep 2016
75 28% District 9 (2009) - Rated 24 Sep 2016
85 56% Clerks (1994) - Rated 24 Sep 2016
91 75% The Matrix (1999) - Rated 24 Sep 2016
78 35% Good Will Hunting (1997) - Rated 24 Sep 2016