Dzadzikius

Movie Buff - 365 Film Ratings
Member Since: Dec 3, 2018
Check out Dzadzikius's...
90 88% | Muhsin Bey (1987) - Jan 10, 2021 |
75 28% | Nerve (2016) - Mar 15, 2020 |
80 47% | Uncut Gems (2019) - Feb 15, 2020 |
83 60% | The Handmaiden (2016) - Dec 22, 2019 |
85 71% | City of God (2002) - Dec 22, 2019 |
95 96% | Parasite (2019) - Dec 15, 2019 |
65 10% | The Theory of Everything (2014) - Dec 03, 2019 |
80 47% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Sep 04, 2019 |
70 17% | Snowpiercer (2014) - Sep 04, 2019 |
80 47% | Bad Times at the El Royale (2018) - Sep 02, 2019 |