Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
E0kC7Q

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Apr 25, 2019

more Recent Ratings
50 40% Billy Elliot (2000) - Apr 25, 2019
60 63% Wreck-It Ralph (2012) - Apr 25, 2019
95 95% Fantasia (1940) - Apr 25, 2019
65 77% Raiders of the Lost Ark (1981) - Apr 25, 2019
40 13% Corpse Bride (2005) - Apr 25, 2019
50 40% Lady and the Tramp (1955) - Apr 25, 2019
60 63% The Castle in the Sky (1986) - Apr 25, 2019
45 22% The Full Monty (1997) - Apr 25, 2019
90 86% My Neighbor Totoro (1988) - Apr 25, 2019
30 4% Romancing the Stone (1984) - Apr 25, 2019