Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
E4N9ue

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Dec 7, 2018

more Recent Ratings
80 75% Guardians of the Galaxy (2014) - Dec 07, 2018
80 75% The Usual Suspects (1995) - Dec 07, 2018
72 34% The Dark Knight (2008) - Dec 07, 2018
75 53% V for Vendetta (2006) - Dec 07, 2018
75 53% The Running Man (1987) - Dec 07, 2018
70 28% Watchmen (2009) - Dec 07, 2018
90 96% Citizen Kane (1941) - Dec 07, 2018
65 18% Back to the Future (1985) - Dec 07, 2018
85 87% Blade Runner (1982) - Dec 07, 2018
85 87% Sunshine (2007) - Dec 07, 2018