E.C.R.

Celluloid Junkie - 3389 Film Ratings
Member Since: Aug 19, 2010
Bio: filmaniacs
Check out E.C.R.'s...
40 16% | War (2007) - Apr 10, 2021 |
65 62% | Night in Paradise (2021) - Apr 09, 2021 |
60 48% | Mesrine: Killer Instinct (2008) - Apr 04, 2021 |
62 55% | Mesrine: Public Enemy #1 (2008) - Apr 03, 2021 |
60 48% | Ocean's Eleven (1960) - Apr 03, 2021 |
66 66% | The Smiling Lieutenant (1931) - Mar 22, 2021 |
50 29% | Coach Carter (2005) - Mar 14, 2021 |
30 7% | Peninsula (2020) - Mar 13, 2021 |
88 97% | Bunny Lake Is Missing (1965) - Mar 07, 2021 |
70 78% | A Perfect World (1993) - Mar 07, 2021 |