E.Dalkilic

edalkilic
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2011
Location: ?stanbul, Kadýköy, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 32% Le daim (2019) - Rated 15 Nov 2019
80 66% Joker (2019) - Rated 15 Nov 2019
95 90% Son of Saul (2015) - Rated 16 Feb 2016
75 51% Amélie (2001) - Rated 11 Dec 2011
83 74% The Lives of Others (2006) - Rated 11 Dec 2011
72 41% Whatever Works (2009) - Rated 11 Dec 2011
100 95% Fargo (1996) - Rated 11 Dec 2011
93 88% Shaun of the Dead (2004) - Rated 11 Dec 2011
79 60% (500) Days of Summer (2009) - Rated 11 Dec 2011
82 72% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 11 Dec 2011