EEEDawg8

eeedawg8
Movie Buff - 285 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 17% Julie & Julia (2009) - Rated 12 Dec 2013
80 48% Shooter (2007) - Rated 12 Dec 2013
85 77% The Insider (1999) - Rated 12 Dec 2013
78 26% The Sixth Sense (1999) - Rated 12 Dec 2013
85 77% Gladiator (2000) - Rated 12 Dec 2013
75 11% 21 Jump Street (2012) - Rated 05 Dec 2013
70 2% Safety Not Guaranteed (2012) - Rated 05 Dec 2013
85 77% Monster's Ball (2001) - Rated 03 Dec 2013
82 63% Stay (2005) - Rated 03 Dec 2013
78 26% The Kite Runner (2007) - Rated 03 Dec 2013