E.ERDEM

eerdem
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67 37% Despicable Me 2 (2013) - Rated 04 Sep 2016
69 51% The Lizzie McGuire Movie (2003) - Rated 04 Sep 2016
68 44% Mulan (1998) - Rated 04 Sep 2016
78 73% Clueless (1995) - Rated 04 Sep 2016
51 19% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 04 Sep 2016
70 60% Step Up 2 the Streets (2008) - Rated 04 Sep 2016
73 66% Before Sunset (2004) - Rated 04 Sep 2016
59 23% Casablanca (1942) - Rated 04 Sep 2016
62 26% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 04 Sep 2016
66 30% Shrek 2 (2004) - Rated 04 Sep 2016