Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
EKeELZ

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Aug 25, 2020

more Recent Ratings
42% Breakfast at Tiffany's (1961) - Aug 25, 2020
85% Network (1976) - Aug 25, 2020
42% Life of Pi (2012) - Aug 25, 2020
42% Cube (1997) - Aug 25, 2020
42% True Lies (1994) - Aug 25, 2020
42% The Ring (2002) - Aug 25, 2020
71% The Lion King (1994) - Aug 25, 2020
71% Mr. Nobody (2009) - Aug 25, 2020
10% Elysium (2013) - Aug 25, 2020
3% Final Destination 2 (2003) - Aug 25, 2020