EL_GhouL

elghoul
Film Freak - 617 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2014
Location: Belarus
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 90% Swiss Army Man (2016) - Rated 02 Aug 2017
89 94% Kin-Dza-Dza (1986) - Rated 13 Jun 2017
81 87% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 13 Jun 2017
61 23% Ex Machina (2015) - Rated 13 Jun 2017
71 55% The Founder (2016) - Rated 13 Jun 2017
67 40% Sausage Party (2016) - Rated 13 Jun 2017
15 4% Chef (2014) - Rated 13 Jun 2017
51 11% Logan (2017) - Rated 13 Jun 2017
83 87% En man som heter Ove (2015) - Rated 13 Jun 2017
85 90% Hidden Figures (2016) - Rated 14 May 2017