Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ELM11

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Jul 22, 2020

Location: New Zealand

more Recent Ratings
98 34% Despicable Me (2010) - Jul 22, 2020
98 34% Toy Story 4 (2019) - Jul 22, 2020
99 67% Toy Story 3 (2010) - Jul 22, 2020
98 34% Toy Story (1995) - Jul 22, 2020
100 89% My Neighbor Totoro (1988) - Jul 22, 2020
99 67% Finding Dory (2016) - Jul 22, 2020
99 67% Finding Nemo (2003) - Jul 22, 2020
99 67% Charlotte's Web (2006) - Jul 22, 2020
98 34% Charlotte's Web (1973) - Jul 22, 2020
98 34% Lilo & Stitch (2002) - Jul 22, 2020