Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ELyK8D

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jul 29, 2018

more Recent Ratings
80 36% Battlestar Galactica (2003) - Jul 29, 2018
84 68% Batman Begins (2005) - Jul 29, 2018
80 36% Men in Black III (2012) - Jul 29, 2018
90 95% A Clockwork Orange (1971) - Jul 29, 2018
89 86% Un Chien Andalou (1929) - Jul 29, 2018
80 36% Crazy, Stupid, Love (2011) - Jul 29, 2018
75 9% Beethoven (1992) - Jul 29, 2018
86 77% Donnie Brasco (1997) - Jul 29, 2018
75 9% Death Proof (2007) - Jul 29, 2018
80 36% Rear Window (1954) - Jul 29, 2018