Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
EOOO2u

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 4, 2019

more Recent Ratings
75 55% Point Break (1991) - Feb 04, 2019
80 65% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Feb 04, 2019
85 75% Mission: Impossible 2 (2000) - Feb 04, 2019
100 95% The Martian (2015) - Feb 04, 2019
50 25% The Dark Knight Rises (2012) - Feb 04, 2019
90 85% Cinderella Man (2005) - Feb 04, 2019
70 40% The Parent Trap (1998) - Feb 04, 2019
10% A Clockwork Orange (1971) - Feb 04, 2019
10% American Psycho (2000) - Feb 04, 2019
70 40% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Feb 04, 2019