Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
EPsfhX

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 12, 2018

more Recent Ratings
70 25% World War Z (2013) - Dec 12, 2018
100 90% The Wolf of Wall Street (2013) - Dec 12, 2018
100 90% Inception (2010) - Dec 12, 2018
90 65% Arrival (2016) - Dec 12, 2018
80 40% The Godfather: Part III (1990) - Dec 12, 2018
80 40% 300 (2007) - Dec 12, 2018
30 5% Saw (2004) - Dec 12, 2018
90 65% The Matrix Reloaded (2003) - Dec 12, 2018
90 65% The Matrix Revolutions (2003) - Dec 12, 2018
60 15% The Scorpion King (2002) - Dec 12, 2018