ERIS557

eris557
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 18 May 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: no

more Recent Ratings

100 98% Naruto: Shippûden (2007) - Rated 12 Feb 2018
88 88% Vibrator (2003) - Rated 12 Feb 2018
74 25% Happy Together (1997) - Rated 18 Dec 2016
75 33% Belle de jour (1967) - Rated 13 Dec 2016
80 72% Taxi Driver (1976) - Rated 13 Oct 2016
76 44% Simon of the Desert (1965) - Rated 13 Oct 2016
76 44% Tokyo Ghoul (2014) - Rated 13 Oct 2016
86 83% Akira (1988) - Rated 13 Oct 2016
74 25% American Psycho (2000) - Rated 13 Oct 2016
77 53% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 13 Oct 2016