Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ET5HLj

Flick Fan - 20 Film Ratings

Member Since: Apr 22, 2019

more Recent Ratings
90 77% The Lego Movie (2014) - Apr 22, 2019
80 47% Good Bye Lenin! (2003) - Apr 22, 2019
80 47% True Romance (1993) - Apr 22, 2019
95 92% The Abyss (1989) - Apr 22, 2019
100 97% Life of Brian (1979) - Apr 22, 2019
20 5% About a Boy (2002) - Apr 22, 2019
80 47% Idiocracy (2006) - Apr 22, 2019
80 47% Garden State (2004) - Apr 22, 2019
80 47% American History X (1998) - Apr 22, 2019
70 25% How Do You Know (2010) - Apr 22, 2019