Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ETIlsx

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Feb 27, 2019

more Recent Ratings
85 59% Manhattan (1979) - Feb 27, 2019
84 50% Annie Hall (1977) - Feb 27, 2019
75 36% The Seventh Seal (1957) - Feb 27, 2019
70 22% Shutter Island (2010) - Feb 27, 2019
75 36% Inglourious Basterds (2009) - Feb 27, 2019
90 72% Pulp Fiction (1994) - Feb 27, 2019
25 13% The White Ribbon (2009) - Feb 27, 2019
100 90% The Edge of Heaven (2007) - Feb 27, 2019
90 72% The Double Life of Veronique (1991) - Feb 27, 2019
100 90% The Mirror (1975) - Feb 27, 2019