Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
EZUxso

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Aug 29, 2019

more Recent Ratings
77 42% How to Train Your Dragon (2010) - Aug 29, 2019
82 77% Casablanca (1942) - Aug 29, 2019
80 61% Breakfast at Tiffany's (1961) - Aug 29, 2019
78 48% Avatar (2009) - Aug 29, 2019
76 38% Amélie (2001) - Aug 29, 2019
72 20% 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 29, 2019
70 16% 12 Angry Men (1957) - Aug 29, 2019
85 90% Friends (1994) - Aug 29, 2019
85 90% House of Cards (2013) - Aug 29, 2019
81 72% Singin' in the Rain (1952) - Aug 29, 2019