Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ece6M7

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 24, 2019

more Recent Ratings
80 85% P.S. I Love You (2007) - Jan 24, 2019
75 55% Bloodsport (1988) - Jan 24, 2019
60 5% Just Married (2003) - Jan 24, 2019
65 15% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jan 24, 2019
80 85% Band of Brothers (2001) - Jan 24, 2019
70 30% Sunshine (2007) - Jan 24, 2019
70 30% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jan 24, 2019
80 85% Corpse Bride (2005) - Jan 24, 2019
75 55% District 9 (2009) - Jan 24, 2019
75 55% Shrek (2001) - Jan 24, 2019